Rozpoczęliśmy współpracę z firmą uPacjenta!

Nestor24 rozpoczął współpracę z firmą uPacjenta , która oferuje między innymi domowe pobieranie krwi.

Należy pamiętać o tym, że diagnostyka laboratoryjna ma ogromne znaczenie, dzięki niej wczesne wykrycie nieprawidłowości umożliwia szybkie skierowanie Pacjentów  na  odpowiednie leczenie.

Korzystając z przyjaznej, domowj usługi Pacjenci mają możliwość wykonania badań diagnostycznych bez konieczności przemieszczania sie do przychodni lub innego punktu pobrań. Jest to szczególnie ważne ułatwienie dla osób starszych, które bardzo często mają problemy z poruszaniem się i dotarciem do placówki medycznej. My w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych Podopiecznych z przyjemnością rekomendujemy usługi uPacjenta, które nie tylko są dla nich udogodnieniem, ale bardzo często koniecznością.

Należy jednak podkreślić, że nie tylko do osób starszych skierowana jest oferta naszego partnera.

Z takiej usługi może skorzystać właściwie każdy:

– Kobiety w ciąży, dla których konieczność wychodzenia z domu i dojazdu na okresowe badania bywa uciążliwa.

– Dzieci, które ze względu na wrodzony strach przed igłą i bólem źle reagują na pobranie krwi. W tym przypadku zamówienie pracownika medycznego, który pobierze krew w domowym zaciszu, gdzie mały pacjent czuje się bezpiecznie znacznie ułatwia pobranie materiału.

– Osoby aktywne zawodowo, które z uwagi na brak czasu często zaniedbują swoje zdrowie i odkładają badania laboratoryjne na dalszy plan. Od teraz mogą wybrać dogodny termin i zamówić specjalistę pod wskazany adres.

Domowe pobranie krwi można zamówić nawet z dwutygodniowym wyprzedzeniem przy pomocy formularza dostępnego na stronie internetowej uPacjenta.

Wizyta nie musi być zamawiana dla osoby, która rejestruje się na stronie. Dzięki systemowi użytkownik może dodać dane swojego bliskiego i zamówić wizytę bezpośrednio do miejsca jego przebywania. Również Opiekun osoby starszej może z łatwością zarejetrować swojego Podopiecznego.

Wystarczy wejść na stronę www.upacjenta.pl/wizyty lub zadzwonić pod numer 22 120 18 80.

Podać adres, pod którym ma zostać zrealizowana usługa domowego pobrania krwi, wybrać odpowiednie badanie, wskazać dogodny termin realizacji usługi oraz specjalistę a następnie opłacić usługę online i czekać na wizytę specjalisty.

ZAPRASZAMY i informujemy, że  dla Podopiecznych Nestor24 i ich rodzin uPacjenta przygotowało specjalną zniżkę na swoje usługi w wysokości 10%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *